Friday, July 08, 2011

iğrenç pislik ninja turtles

Tüm birimlerin dikkatine, tüm birimlerin dikkatine.

Her zaman böyle bir yerlere çok yetkili bir komisermişim gibi haberler vermek istemiştim. adeta bir Behzat ç gibi bir Rıza baba gibi olmak her zaman hayalimdi sonunda bu isteğimi de blogda gerçekleştirdim.

Yaz geldi hepimiz bazı dar durumlara düşüyor, sıcaklayıp İsmail türüt gibi terliyoruz. Terler bacaklarımdan bir kuğu edasıyla süzülürken benim de bazı gözlemler yapmama fırsat doğuyor. Bacaklarımın normal bir insanın (kahvede bütün gün oralet içen yancı mesela) bacağına göre epey kıllı olduğunu farkediyorum her defasında çok büyük gözlemler yapmıyorum yani. Öyle uzaya araç göndermemi bekliyorsanız yanılıyorsunuz. her ne kadar arkadaş ortamlarında "uzay ortamı tam benlik ya" "uzaylı bahattin tam ben" diye çıkış yapsam da uzay gemilerine "HePiNiSi SiQiYiM uZaYLı KeRe" "Şafak 35 KIRAL TERTİB" yazan bir adam olurum ben, cıvıtırım uzaylıların gözündeki imajım zedelenir. İtin teki olur çıkarım. onun için çok mühim meseleler düşünmemekteyim.

Ayaklarımın bu halinin sebebini anlamaya çalışıyorum.(çalışmıyorum) tüm vücudu kılsız, 2 ay tıraş olmayınca yüzünde anca 6 ya 6 halısaha maçı yapacak kadar tüy çıkabilen biri olmama rağmen ayaklarımın bu durumunu tuhafsıyorum. acaba bir gece uzaylılar(yine uzay <3) gelip ayaklarıma ışın mı attılar, bana çip neyin mi taktılar diyorum. yeri geliyor mutasyona modikasyona mı uğradım acaba lan diyorum ama bunda da pek emin olamıyorum.

hani mutasyona uğramış olsam da bu durumdan hiç hoşnut değilim bunu bilin. Bi kere mutasyona uğramışsam da adam gibi uğramamışım bunda eminim. ne sikim bişeyse çok güçlü bir süperkahraman veya ninja kaplumbağa olacağıma maymun bacaklarına sahip bir birey olmuşum. afedersiniz ama ninja kaplumbağa olmayacaksam sikiyim ben böyle mutasyonu. bütün gün pizza yiyemeyeceksem, yeri gelecek April'ı yalayamayacaksam neye yarar bu mutasyon, ne iştir bu mutasyon. biyoloji dersinde mutasyon geçiren bezelyeden bahsetmiyoruz sonuçta koskoca ninja kaplumbağa bu belli ayrıcalıklarım olmalı.bazen de iyiden iyiye ninja kaplumbağa olduğumdan şüpheleniyorum, hatta bazen dna testi yaptırsam %99 oranında ninja kaplumbağa çıkacağıma eminim gibi hissediyorum. lan o kadar da kanıtım var ki, anaokulundaki ninja kaplumbağalı dosyam, nerden baksan 15 yıllık bir ninja kaplumbağa hayranı olmam, ataride yıllarca ninja kaplumbağa oynamam, ninja kaplumbağalı tişörtüm. ilkokulda söylediğim iğrenç pislik ninja turtles, iğrenç pislik ninja turtles şarkılarım. ben de ninja kaplumbağa değilsem kimse ninja kaplumbağyım diye beyanlarda bulunmasın. Eğer öyle bişey yapılacaksa önce ben yaparım. sonuçta DELİLLERİM VAR. kafanıza vurdurtmayın.

No comments: